Image by J Shim

W CZTERY STRONY ŚWIATA

NOWY WYMIAR PODRÓŻOWANIA

 

W CZTERY STRONY ŚWIATA

ZWIEDZAJ ŚWIAT RAZEM Z NAMI!

Podróże to nasza pasja, którą staramy się dzielić i zarażać innych! Od ponad 10 lat odkrywamy najdalsze i najpiękniejsze zakątki świata, które teraz chcemy pokazać również i Tobie. Zawsze marzyłeś o tym, by polecieć na Malediwy? A może chcesz zobaczyć na własne oczy, panoramę z najwyższego budynku na świecie w Dubaju? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami, a my zadbamy o całą resztę!

 
Image by Tina Hartung

ODESSA - PERŁA UKRAINY

26-29 KWIETNIA 2020

999 ZŁ

3. największe miasto Ukrainy, kurort porównywalny do polskiego Gdańska. Oddalona o 1,5 h lotu od Polski Odessa to idealne miejsce na kilkudniowy wypad. Stosunkowo młode miasto ma bardzo wiele do zaoferowania - znajdziemy tu klimatyczne knajpy, liczne zabytki, a także mnóstwo polskich akcentów. Uwierz, będziesz chciał tu wrócić!

Image by Colin Watts

MALEDIWY - WIZYTA W RAJU

 25 LIPCA - 2 SIERPNIA 2020 


5499 ZŁ  

Niesamowicie błękitna woda, nieziemskie palmy i piękne, piaszczyste plaże - tak, to właśnie Malediwy. Kraj z jedną z najmniejszych stolic świata, pełen uśmiechniętych i pomocnych ludzi. 1200 wysp - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda raj na Ziemi, to miejsce będzie idealne!

Image by Fredrik Öhlander

DUBAJ - WIZYTA W KRAINIE SZEJKÓW

19-26 WRZEŚNIA 2020 

3699 ZŁ

Podobno pieniądze szczęścia nie dają ale ... za pieniądze można dużo kupić. Chyba nie ma lepszego miejsca potwierdzającego tą regułę, niż Dubaj - stolica światowego luksusu i przepychu. Tutaj wszystko musi być naj - najwyższy wieżowiec na świecie, największa sztuczna wyspa, nadroższe samochody. Miasto intrygujące, a zarazem przyciągające miliony turystów rocznie - bądź jednym z nich!

 

W CZYM JESZCZE MOŻEMY CI POMÓC?

 
Map

OBSŁUGA PODRÓŻY FIRMOWYCH

Indywidualne podejście

Couple in Mediation

OBSŁUGA PODRÓŻY MIĘDZYNARODOWYCH

Spełniamy marzenia podróżników

Insurance Agent

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE PODRÓŻY

Wszystko, czego potrzebujesz

 

NAPISZ DO NAS

Dziękujemy za przesłanie!